Türkiye'de krediler 2018!

Hükümler ve Şartlar

Giriş

İşbu Web sitesi (Money Guru24.com), Cālīšpurva iela 27, Baloži, Ķekavas novads, LV-2128, Letonya'da bulunan MoneyGuru SIA'ya aittir (Letonya Cumhuriyeti Ticari Sicil no: 41503072001).
Bu Hüküm ve Şartlarda "biz", "bizi(m)" gibi ifadeler MoneyGuru24.com için; "siz" ve "sizi(n)" ifadeleri de bu web sitesini ziyaret eden ve kullanan kişiler için geçerlidir.

1.Genel

1.1. Hüküm ve Şartlar bu web sitesinin kullanımını düzenler. Bu web sitesini kullanarak bu hüküm ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.
1.2. Bu Hüküm ve Şartları kabul etmeyen kişilerin bu web sitesini kullanmaması tavsiye edilir.
1.3. Bu web sitesini kullanmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir.
1.4. Bu sayfayı değiştirirken Hüküm ve Şartları önceden bildirmeden değiştirme hakkımız saklıdır. Değiştirilen Hüküm ve Şartlar, web sitesine konulduğu günden itibaren geçerli olacaktır. Bu Hüküm ve Şartlar değiştirilebileceğinden, siteyi her ziyaretinizde bu kısmı kontrol ediniz. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişen Hüküm ve Şartları kabul etmeniz anlamına gelir.

2. Hizmetimiz

2.1. Bu sitede, kredisi konusunda üçüncü şahıslardan alınan bilgileri araştırma ve karşılaştırma imkânı sunan bağımsız ve çevrimiçi bir hizmet sağlamaktayız. Karşılaştırma hizmetimiz ücretsizdir. Karşılaştırma yaptığınız ürün ve hizmetlere herhangi bir ücret veya komisyon eklemiyoruz.  Hizmetimiz sizi kredisi ve başka hizmetler sağlayan üçüncü şahıslarla tanıştırmaktadır. Müşteri kazandırdığımız üçüncü şahıs finansal hizmet sağlayıcılarından ücret ve/veya komisyon alıyoruz.
2.2. Bu Web sitesindeki hiçbir şey, tarafımızdan herhangi bir finansal tavsiye ve öneri değildir ve öyle addedilemez. Bu web sitesi yalnızca genel bilgi amaçlı olup, ihtiyaçlarınıza en uygun finansal hizmeti seçebilmeniz için kurulmuştur. İlginizi çeken finansal hizmetin uygunluğunu ve yeterliliğini kontrol ediniz. Herhangi bir finansal hizmet almadan önce bağımsız ve profesyonel destek almanızı öneririz.
2.3. Bu Web sitesindeki hiçbir şey, herhangi bir finansal hizmeti size satmayı veya bir finansal hizmete ilişkin sizinle bir sözleşme yapmayı amaçlamaz.
2.4. Bu Web sitesine kesintisiz erişim sağlamaya çalışıyoruz. Bizimle alakası olmayan durum ve hasarlarda bu Web sitesine kesintisiz erişim garantisi vermiyoruz.  Herhangi bir zamanda işbu Web sitesine erişiminizi askıya alma, sınırlama veya sonlandırma hakkımız saklıdır.
2.5. Bu Web sitesinde gösterilen her türlü bilgi, materyal, içerik ve veriyi önceden bildirmeden değiştirme, silme, düzenleme, ekleme veya kaldırma hakkımız saklıdır.

3. İzin verilen kullanım


3.1. Bu Web sitesine yalnızca ticari olmayan, kişisel amaçlarla erişim izniniz vardır. Bu Web sitesi, doğrudan sizin adınıza finansal hizmet arayan bir işletme olarak veya bireysel olarak erişiminize açıktır. Bu Web sitesine ticari olmayan, kişisel sebeplerden başka bir amaçla girilmesi kesinlikle yasaktır.
3.2. Bu Web sitesini aşağıdaki durumlarda kullanamazsınız:
3.2.1. Sahtecilikte, ticari ve kanuna aykırı durumda,
3.2.2. Başkasına zarar verme, taciz, tehdit, karalama, hakaret, korkutma veya başkasının özel hayatını ihlal etme amacıyla; müstehcen, saldırgan, saygısız ve uygunsuz biçimde,
3.2.3. Kendinize ya da başkasına ait veritabanı, kayıt ve dizinleri oluşturmak, bunları kontrol etmek, doğrulamak, güncellemek veya değiştirmek amacıyla,
3.2.4. Bu Web sitesinin herhangi bir kısmını bir şekilde değiştirmek amacıyla,
3.2.5. Teknik sistemimizi tarafımızca belirlenecek şekilde aksatacak, bozacak veya sisteme aşırı yükleme yapacak şekilde kullanımda,
3.2.6. Herhangi bir yazılım, işlem, program, robot, solucan, örümcek, veri madenciliği veya otomatik ekran okuyucu yazılımlar, programlar veya sistem kullanımında.

4. Fikri mülkiyet hakları

4.1. Bu Web sitesindeki bilgi, içerik, materyal ya da veriler bize, bize lisans verenlere veya finansal hizmet sağlayıcılarına aittir. Aşağıdaki şartlara bağlı kalarak, kendi kişisel kullanımınız için bu Web sitesinde gösterilen bilgi, içerik, materyal ya da veriyi geçici bir süreliğine yazdırabilir, kopyalayabilir, kaydedebilirsiniz:
4.1.1. Bu Web sitesindeki bilgi, içerik, materyal ve veri ticari amaçla kullanılamaz ve önceden yazılı iznimiz olmadan hiçbir şekilde ticari amaçla bu bilgilerden faydalanılamaz.
4.1.2. Herhangi bir yazılım, işlem, program, robot, solucan, örümcek, veri madenciliği, trawling veya otomatik ekran okuyucu yazılımlar, programlar veya sistemler kullanılamaz.
4.1.3. Bilgiler üçüncü şahıslara iletilemez, satılamaz.
4.1.4. Bu Web sitesinden kopyalanan her şey telif ve fikri mülkiyet haklarını elinde tutar. Bilgi, içerik, materyal veya verilerin dijital ya da yazdırılmış kopyalarında değişiklik yapılamaz.
4.1.5. Lisans ve finansal hizmet sağlayıcılarımızın ve bizim bu bilgi, içerik, materyal ve verilerin sahibi statüsünde olduğumuz kabul edilir.
4.2. MoneyGuru24.com'un bütün hakları tarafımıza aittir.

5. Sorumluluk Sınırları

5.1. Bu Web sitesindeki bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamaya, yanlış bilgileri ve hataları fark ettikten sonra en kısa sürede düzeltmeye çalışmaktayız.
5.2. Üçüncü şahıslardan alınan ve sitemizde veya üçüncü şahıs sitelerde görüntülenen bilgi, içerik, materyal veya verilerle alakalı olarak uğradığınız kayıp ve zararlarda hiçbir sorumluluk bize ait değildir. Bilgi, içerik, materyal veya verilerin yanlış, eksik veya eski olup olmadığını kontrol etme, izleme, inceleme, doğrulama ve sizi bu konuda uyarma sorumluluğu bize ait değildir. Bu bilgi, içerik, materyal ve verilerin doğru, eksiksiz ve güncel olup olmadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
5.3. Web sitemizde veya üçüncü şahıs web sitelerinde yayınlanan, yine üçüncü şahıslara ait (kullanıcı içeriği de dâhil) hiçbir görüş, fikir, tavsiye, inceleme, yorum ve değerlendirme, bize ait görüş, fikir, tavsiye, inceleme ve değerlendirmeleri temsil etmez. Bu bilgilerin kontrolünü, incelemesini, izlemesini ve doğrulamasını biz yapmamaktayız ve bu bilgilere güvenmeyiniz. Görüş, fikir, tavsiye, inceleme, değerlendirme ve yorumların doğruluğu, tamlığı veya gerçekliğiyle alakalı olarak uğrayabileceğiniz kayıp ve zararlardan biz sorumlu değiliz.
5.4. Bu Web sitesinin, üçüncü şahıslara ait sitelerin veya herhangi bilgi, içerik, materyal veya verinin, zararlı ve yıkıcı etkisi olabilen virüs, casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, trojan, solucan, yazılım bombası gibi şeyleri taşımadığını garanti etmemekteyiz.  Uygun bir anti-virüs yazılımı kullanmanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü şahsın sebep olduğu, yukarıda adı geçen herhangi bir nedenden dolayı uğrayabileceğiniz kayıp ve zarardan biz sorumlu değiliz.
5.5. Bu Web sitesini kullanımınız sırasında bilgi, içerik, materyal ve verilerin internet üzerinden elektronik transferi, üçüncü şahıslar tarafından engellenmesi veya deşifre edilmesi gibi kontrolümüz dışındaki olay ve durumlarla alakalı olarak uğrayabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu değiliz.
5.6. Bu Web sitesini kullanımınızla alakalı olarak uğrayabileceğiniz dolaylı zarar ve kayıplardan (tasarruf, iş, iş fırsatı, kâr veya gelir kaybı da dâhil) sorumlu değiliz.

6. Sorumluluk reddi

6.1. Bu Web sitesindeki ürün ve hizmet bilgilerinin ve tanımlarının, adı geçen finansal ürün ve hizmetlerin bütün özelliklerinin tam tanımını ve Hüküm ve Şartlarını kapsamayabileceğini, bu bilgilerin kredi seçeneklerinizin tamamı olmadığını unutmayınız. Başvuru yapmadan önce her finansal ürün ve hizmetin özelliklerini, Hüküm ve Şartlarını dikkatlice okuyunuz.
6.2. Herhangi bir finansal ürün ve hizmete başvurursanız, söz konusu ürün ve hizmeti kendi Hüküm ve Şartlarına göre sağlayan üçüncü bir şahısla (banka ya da kredi veren herhangi bir kuruluş)sözleşme yapacaksınız. Finansal ürün veya hizmeti almak için sözleşme yapmadan önce o Hüküm ve Şartları okumak, anlamak ve kabul etmek sizin kişisel sorumluluğunuzdur. Herhangi bir finansal ürün ve hizmetle alakalı olarak üçüncü şahıslarla yapılan sözleşmedeki Hüküm ve Şartlar sebebiyle uğrayabileceğiniz zarar ve kayıplardan biz sorumlu değiliz.
6.3. Üçüncü bir şahsa ait web sitesinin kullanımı, o sitenin Hüküm ve Şartlarına tabidir. O web sitesinin kullanım şartları ve gizlilik ilkesi buradaki Hüküm ve Şartlardan farklı olacaktır. Üçüncü bir şahsa ait web sitesini kullanmadan önce o sitenin Hüküm ve Şartlarını okumak, anlamak ve kabul etmek sizin sorumluluğunuzdadır.  Herhangi bir üçüncü şahsa ait web sitesinin Hüküm ve Şartlarıyla alakalı kayıp ve zararlarınızdan biz sorumlu değiliz.
6.4. Bu Web sitesini kullandıktan sonra üçüncü bir şahsın sağladığı görüş, fikir, tavsiye ve yardım bizim görüş, fikir, tavsiye ve yardımımızı temsil etmez; bizim tarafımızdan kontrol edilmez, izlenmez, incelenmez ve doğrulanmaz. Üçüncü bir şahsın size sunduğu görüş, fikir, tavsiye ve yardımı doğrulamayız, önermeyiz; bu fikir, görüş, tavsiye ve yardımların sorumluluğu bize ait değildir. Üçüncü şahıslara ait görüş, fikir, tavsiye ve yardımlarla ve bunların doğruluğu, gerçekliği ya da bütünlüğüyle alakalı olarak uğrayabileceğiniz kayıp ve zararlardan biz sorumlu değiliz.
6.5. Bu Web sitesi çok çeşitli finansal ürün ve hizmetler konusunda bilgi sağlamaktadır ancak bu Web sitesinde gösterilmeyip, ihtiyaçlarınıza daha uygun olabilen başka mevcut ürün ve hizmetler de olabilir.

7. Sizin Sorumluluklarınız

7.1. Sağladığınız her türlü bilgi, içerik, materyal veya verinin, bu Web sitesine, üçüncü şahıslara ait sitelere ve diğer teknolojilere zararlı ve yıkıcı etkisi olabilen virüs, casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, trojan, solucan, yazılım bombası gibi şeyleri taşımaması için gerekli önlemleri alınız (uygun anti-virüs yazılımı kullanmak da dâhil).
7.2. Bu Web sitesine sağladığınız bütün bilgi, içerik, materyal veya verinin doğru, eksiksiz ve gerçeğe dayalı olmasını, konuya ilişkin bütün bilgileri içermesini ve yanıltıcı olmamasını sağlamakla yükümlüsünüz. Bu Web sitesine sağladığınız herhangi bir bilgi, içerik, materyal veya verinin doğru ve gerçeğe dayalı olmaması; yanıltıcı, eksik olması ve konuya ilişkin bütün bilgileri içermemesinden doğabilecek kayıp ve zararlarınızdan biz sorumlu olmayacağız.
7.3. Üçüncü bir şahıstan herhangi bir ürün veya hizmet almadan önce o üçüncü şahıs tarafından sağlanan size ait bütün bilgi, içerik, materyal ve verilerin doğru, tam, gerçeğe dayalı ya da yanıltıcı olup olmadığını, konuya ilişkin bütün bilgileri sağlayıp sağlamadığını kontrol ediniz. Herhangi bir ürün veya hizmet almadan önce üçüncü şahısta bulunan size ait bilgi, içerik, materyal ve verilerdeki hataları belirleyip düzeltmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu sorumluluğu yerine getirmemek, üçüncü şahıs tarafından sağlanan ürün ve hizmeti geçersiz kılabilir. Hakkınızda üçüncü şahıslarda bulunan herhangi bir bilgi, içerik, materyal ve verinin doğru, gerçeğe dayalı ve tam olmaması, konuya ilişkin bütün bilgileri vermemesi ve yanıltıcı olmasından doğabilecek kayıp ve zararlarınızdan biz sorumlu olmayacağız.
7.4. Bu Web sitesindeki hareketlerinize ilişkin olarak bizim karşılaşabileceğimiz her türlü zarar, kayıp, talep, yükümlülük ve masrafın (yasal ücretler de dâhil) yükümlülüğünün sizde olacağını kabul etmiş sayılırsınız.

We use cookies in order to provide you the best and most relevant experience and optimize our website functionality. Read more