Türkiye'de krediler 2018!

Hakkımızda

MoneyGuru24.com taahhütleri

  • Bölgenizdeki bütün finansal kuruluşların krediyle ilgili bilgilerine ulaşmanızı kolaylaştırırız.
  • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan kolay bir hizmet sunmaya çalışmaktayız.
  • Hizmetimizden faydalanmanız için kişisel bilgilerinizi istemeyiz.
  • Karşılaştırılan bütün finansal kuruluşlardan bağımsızız ve tarafsızız.

MoneyGuru24.com'a hoşgeldiniz. Kredisi ve gibi türlerini ücretsiz ve çevrimiçi karşılaştırmanızı sağlayan bu hizmet, bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun krediyi bulmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Size en doğru karşılaştırmayı sunabilmek için, gerekli bilgileri doğrudan bölgenizdeki finansal kuruluşlardan toplamaktayız.

Zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza göre en uygun krediyi sınırsız bir internet alanında aramak yerine, aradığınız bilgiyi web sitemizde kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. En iyi finansal kararı vermenize yardımcı olalım!

Sizin menfaatinizi düşünüyoruz ve bir finansal kuruluşu desteklemiyoruz. Sitemizdeki bilgiler yalnızca sizleri bilgilendirme amaçlıdır. MoneyGuru24.com size herhangi bir ürünü ya da hizmeti almanızı tavsiye etmek için kurulmamıştır. Herhangi bir finansal hizmet almadan önce bağımsız ve profesyonel bir tavsiye almanızı öneririz.

Şirket bilgileri
MoneyGuru24.com'un sahibi MoneyGuru SIA'dır.
Yasal adresimiz, Cālīšpurva iela 27, Baloži, Ķekavas novads, Latvija, LV-2128.
MoneyGuru SIA (sicil no 41503072001), Letonya Cumhuriyeti Ticari Sicili'nde (RE) kayıtlıdır. "RE, Adalet Bakanlığı denetiminde bir tüzel kişi olup, 'Letonya Cumhuriyeti Ticari Sicil' kanununa, Bakanlar Kurulu'nca kabul edilen RE Mevzuatı'na ve diğer düzenleyici kararnamelere tabidir."

We use cookies in order to provide you the best and most relevant experience and optimize our website functionality. Read more